استاندار خراسان رضوی:

برخورداری از سرمایه انسانی و مادی ۲مزیت این استان است

استاندار خراسان رضوی گفت: ۲مزیت شاخص استان برخورداری از سرمایه انسانی خلاق و سرمایه مادی است که برای اتصال این ۲ مزیت به شرکتهای دانش بنیان نیاز است تا از نبوغ های فکری بهره گرفت و مسایل استان را حل کرد.
کد خبر : 410
تاریخ انتشار : شنبه 10 اردیبهشت 1401 - 7:03
بازدید : 1424 بازدید

استاندار خراسان رضوی:برخورداری از سرمایه انسانی و مادی ۲مزیت این استان است

به گزارش احراز http://Ehraaz.ir یعقوبعلی نظری جمعه شب در نشست صمیمانه فعالان اقتصادی استان با نماینده عالی دولت در خراسان رضوی با تاکید بر این که باید مساله محور و مزیت محور گام برداریم افزود: این استان از مزیتها و مسائلی برخوردار است که باید همه، آنها را بدانیم، برجسته سازی و اولویت بندی و براساس آنها عمل کنیم.

وی با بیان این که بهره گیری از قدرت بسیج کنندگی بخشهای مختلف نیاز به یک برنامه ریزی مشخص دارد ادامه داد: هدف اصلی شکل گیری قرارگاه مشترک حمایت و پشتیبانی از فعالیتهای اقتصادی، ایجاد هماهنگی و هدایت فعالیتها در مسیر اهداف مشخص است.

استاندار خراسان رضوی گفت: همان طور که برای بنگاه های اقتصادی وظیفه اجتماعی تعریف کرده ایم می توانیم برای آنان وظیفه دانش بنیانی نیز تعریف کنیم تا واحدهای تولیدی به مساله دانش بنیانی تولید کردن توجه بیشتری داشته باشند چرا که همه واحدها می توانند همیشه دانش بنیان باشند و تولیدات و ارایه خدمات خود را متناسب با فناوری روز ارایه دهند.

نظری با تاکید بر لزوم رسیدن به یک مفاهمه مشترک بین بخش حاکمیتی و بخش خصوصی فعالیتهای اقتصادی در خراسان رضوی افزود: بهره گیری از سرمایه های در اختیار و ساماندهی آنها و همچنین توجه به نقاط لازم برای تعمیم دادن دانش بنیان شدن بسیار حایز اهمیت است.

وی ادامه داد: ما در خراسان رضوی کار اداری نداریم بلکه هر مسوولی که تصدی برخی امور را برعهده می گیرد باید از روحیه حرکت به جلو و قوه خلاقیت برخوردار و قدرت بسیج کنندگی داشته باشد و بتواند ظرفیتها را در کنار هم قرار دهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.