Ehraaz.ir
سرویس دریچه | کد خبر: 8558
تاریخ انتشار: 1396/10/16 - 16:26:12

عزیزی: رییس جمهور گفت مردم ایران با صلابت از مشکلات عبور خواهند کرد

احراز، نماینده شیروان تصریح کرد: آقای رئیس جمهورتاکید کردند مردم ایران با صلابت از مشکلات عبور خواهند کرد و باید با وحدت و همدلی مسائل را حل کرد .
عزیزی: رییس جمهور گفت مردم ایران با صلابت از مشکلات عبور خواهند کرد,#احراز عزیزی

به گزارش احراز؛

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در مصاحبه با برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت وگو، با بیان اینکه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس به صورت مرتب با یکدیگر دیدار و گفت و گو دارند، افزود : از مدت‌ها قبل از تصمیم گرفته بودیم که نشستی با رئیس جمهور داشته باشیم و دیدگاه‌ها‌ی خود را در مورد مسائل مختلف به آقای رئیس جمهور منتقل کنیم و در همین چارچوب روز گذشته جلسه‌ای را با آقای رئیس جمهور برگزار کردیم .

وی ادامه داد: در این جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس هر کدام در حوزه‌های تخصصی خود به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌هایشان پرداختند. مثلا من در مورد قانون کار،اهمیت اجرای دقیق  اصل 44 قانون اساسی ،موضوع اشتغال و همچنین لزوم حمایت از سازمان فنی و حرفه‌ای صحبت کردم، چرا که معتقدم حمایت از این سازمان باعث ایجاد اشتغال در کشور و آموزش تخصص به جوانان می‌شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه صحبت‌هایی نیز در مورد بودجه و اینکه باید چه کار کنیم که اقتصاد کشور رونق بیشتری بگیرد ، مطرح شد،خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهورمعتقد بودند ،وضعیت رونق اقتصادی در کشور مطلوب است و درصد افزایش حقوق سالیانه کارگران و کارمندان از درصد رشد تورم در کشور بیشتر است، در واقع ایشان می‌گفتند تورم در کشور تک رقمی است ولی افزایش حقوق کارمندان و کارگران دو رقمی است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به صحبت‌های رئیس جمهور در ارتباط با موضوع اشتغال،‌ آلودگی‌هوا،‌کم شدن بارندگی در کشور و زلزله‌های اخیر ادامه داد: آقای رئیس جمهور معتقد بودند که پیشرفت‌ها و موفقیت‌های کشور در داخل مناسب است و این موضوع برای دشمنان قابل تحمل نیست.

برچسب ها: #احراز ، عزیزی

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر