Ehraaz.ir
سرویس اقتصادی | کد خبر: 8551
تاریخ انتشار: 1396/08/06 - 12:39:36

مدیر فرودگاه بجنورد خبرداد:

پروازهای شرکت پویا ایر از ماه آتی برقرار می شود

احراز، مدیر فرودگاه بجنورد گفت: پروازهای شرکت هواپیمایی پویا ایر آذرماه امسال در این فرودگاه برقرار می شود و بدین ترتیب تعداد شرکت های هواپیمایی دارای پرواز این استان به 3 شرکت خواهد رسید.
پروازهای شرکت پویا ایر از ماه آتی  برقرار می شود,#احراز فرودگاه

به گزارش احراز،
سید مهدی رزاز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این شرکت هواپیمایی که قرار بود از اواخر مهرماه گذشته پروازهای شب در این فرودگاه داشته باشد، به علت شرایط جغرافیایی حاضر به انجام این پروازها نشد.
وی تصریح کرد: با رایزنی های انجام شده با شرکت پویا ایر، قرار شده است تا با تامین خلبان ایرانی، پروازهای شبانه در این فرودگاه برقرار شود.
وی افزود: پروازهای این شرکت به این علت انجام نشد که خلبان خارجی قبول نکرد با این وضعیت نشست و برخاست کند اما با به کار گیری خلبان ایرانی این پروازها برقرار می شود.
مدیر فرودگاه بجنورد گفت: یکی از لازمه های پرواز در مناطق کوهستانی این است که خلبان با تمام شرایط جغرافیایی فرودگاه آشنا و خلبان بومی منطقه باشد.
رزاز اظهار کرد: خلبان بومی با موانع پروازی آشنا است و راحت تر نسب به پرواز اقدام می کند اما خلبان خارجی این ریسک ها را ندارد.
وی تصریح کرد: قرار است شرکت هواپیمایی پویا ایر خلبان خود را آموزش دهد تا پس از دوره آموزشی پروازها در آذرماه در این فرودگاه برقرار شود.
 

برچسب ها: #احراز ، فرودگاه

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر