Ehraaz.ir
سرویس استانها | کد خبر: 8501
تاریخ انتشار: 1396/03/08 - 10:04:11

موسوی: شهرداری بجنورد نیاز به تحول درون سازمانی دارد

احراز، عضو پنجمین دوره شورای شهر بجنورد گفت: شهرداری نیاز به یک تحول درون سازمانی دارد و باید به لحاظ آموزشی ، ارتقای ظرفیت آموزش داشته باشدتا شهرداری بتواند به لحاظ علمی و تخصصی سطح خودش را ارتقا دهد.
موسوی: شهرداری بجنورد نیاز به تحول درون سازمانی دارد,#احراز شورای شهر بجنورد

به گزارش احراز؛
سید محسن موسوی ، عضو منتخب شورای شهر بجنورد در رابطه با مدیریت شهری بجنورد و عملکرد مسئولان گفت :  مدیریت شهری مستقر در مرکز استان بایستی در ترازی بالاتراز سایر شهرهای استان مطرح شود.

وی افزود : ما اگر مروری بر عملکرد و تجربه های مراکز استان های مختلف کشور ، بالاخص در دوره گذشته شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان ها داشته باشیم ،  به سمت انتخاب شهردارانی با تجربه و تخصص های فراتر از سطوح منطقه ای و حتی  ملی پیش رفته اند، لذا مرکز استان خراسان شمالی هم از این قائده مستثنی نخواهد بود و قطعا نیازمند یک شهردار فراتر از منطقه یا درسطوح فراتر یعنی در سطح ملی نیاز مندیم و طبیعتا شهرداری که از لحاظ علم و تخصص وسیع تر و از لحاظ تجربی ، درسطح ملی  باشد اثر گذاری اش در حوزه مدیریت شهری بیشتر خواهد بود.

سید محسن موسوی با انتقاد بر فضای کنونی حاکم بر مجموعه شهرداری بجنورد گفت : انتقاد اصلی بنده در خصوص شهرداری ، نداشتن برنامه مدون طرح توسعه و عمران چهارساله شهر بجنورد است


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر