Ehraaz.ir
سرویس گفتگو | کد خبر: 8261
تاریخ انتشار: 1395/07/08 - 16:20:54

مصاحبه با افتخار آفرین کوچک

احراز ، افتخار آفرین کوچک که با هنر نمایی خود در اولین اجرا تئاتر همگان را مبهوت هنرنمایی خویش کرد و در یازدهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی مورد تقدیر قرار گرفت.
 مصاحبه با افتخار آفرین کوچک ,ذبیحی ، نیلوفر ، تائتر ، مولار ، کوچک ، افتخار افرین

به گزارش احراز( Ehraaz.ir )؛ 

 نیلوفر ذبیحی که کوچکترین عضو صدا و سیما است که با شیرین زبانی و اعتماد به نفس بالا در برابر مسوولانی که به استان آمده اند اجراء برنامه داشته است و این اعتماد به نفس بالا باعث شد که در تائتر مولار که اولین اجرایش بود مورد تقدیر قرار بگیرد

 
نیلوفر که در واقع 9 ساله است و اکنون در مدرسه شهداء فرهنگیان تحصیل می کند رمز موفقیت در امر تحصیل  را توکل به خدا و برنامه ریزی مناسب می داند.
 
 
 
افتخار آفرین کوچک درباره نحوه ورود به صدا و سیما گفت:  در بش قارداش  شعر حجاب را در مراسمی اجرا کردم وآقای وکیلی ، نماینده شورای شهر  ، از اجرای من لذت برد که من را به صدا و سیما معرفی کردند و بعد از  با موفقیت گذراندن آزمون های مربوطه در صدا و سیما جذب شدم.
 
 
 
وی  با اشاره به اینکه اقای شاکری ، کارگردان مولار ، گزارشات و اجراهای من را در صدا و سیما مشاهده کرده بود و از اجراهای من راضی بود از من برای همکاری دعوت کرد افزود : همکاری با تیم پر افتخار اقای شاکری که هریک در سطح استان زبانزد هستند برای من افتخار بزرگی بود  که همین امر زمینه اصلی برای همکاری شد.
 
ذبیحی در ادامه گفت:ساعت های تمرین تائتر 9 تا 12 شب  در 25 جلسه برای من برنامه ریزی شده بود که به علت علاقه من و مربی فوق العاده قوی جلسات تمرین من به 10 جلسه دو ساعته تبدیل شد.
 
تائتر مولار در واقع درباره فرزند ناخواسته ای که آزاده حیدرزاده  به عناون مادر در این تائتر ایفای نقش می کند که خانم حیدرزاده  خواستار از بین بردن فرزند خویش (نیلوفر ذبیحی) است ولی با برقراری ارتباط عاطفی با این جنین  به او علاقه مند شده است .
 
وی با بیان اینکه تمرکز اصلی  من  مجری گری می باشد بیان داشت :  تائتر دنیای زنده و پویا  دارد و به آن علاقه دارم و می خوام در کنار مجری گری تائتر نیز کار کنم.
 
 گفتنی است نیلوفر 9 ساله  کوچکترین خیر مرکز ثریاست(مرکز نگهداری دختران بی سرپرست زیر 15 سال) و سابقه همکاری با  کانون فرهنگی کودکان و نوجوانان خراسان شمالی و کانون باهنر و ...  را  نیز دارد و تقدیر شده توسط ارگان های فرهنگی سطح استان است.
 
وی در پایان از زحمات خانواده خود مخصوصا مادربزگوارشان که همواره در سختی های کاری او را یاری نموده است و خانم وحدانی که در زمینه شعرهایی که او کار نموده است  او را راهنمایی کرده است  و از زحمات اقای احمد شیرآبادی برای هماهنگی تهیه ی این گزارش تقدیر و تشکر نمود.

 

 

 

 


نظرات شما
ناشناس | 1395/07/08
0
1
درود.امیدوارم درپناه ایزد منان موفق.الهی پاینده باشین فرامرزجان کیف کردضمناقشنگ درست کردی.ازخانم گلت پسرمتشکریم.مرحبا
نام :
ایمیل
نظر
ناشناس | 1396/07/08
0
1
واقعا عالی بود، دختر کوچولویی به این سن انقدر هنرمند و پر کار باعث افتخار ایرانه
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر